wtorek, 29 listopada 2011

Jadwiga -Peeling enzymatyczny do twarzy z granulkami wosku jojoba -kontra suche skórki( dzisiaj dzień darmowej dostawy)

Nie muszę Wam pisać,jak ważną rolę w pielęgnacji skóry odgrywa regularne złuszczanie naskórka.Jeśli jeszcze nie jesteście przekonane dlaczego warto stosować peelingi,to zapraszam do poczytania tego posta(klik)
Ja uwielbiam stosować peelingi,jednak muszę uważać,aby nie były one zbyt ostre,najbezpieczniej wybrać peeling enzymatyczny i do moich zapasów dołączył właśnie jeden z nich.Ostatnio jakoś mam bardzo wrażliwą skórę,staram się jej nie wycierać ręcznikiem,tylko osuszać przy pomocy chusteczek,bo inaczej jestem czerwona jak burak...
Dla przypomnienia wspomnę co nieco o peelingu enzymatycznym.
Peeling enzymatyczny to zabieg złuszczania naskórka za pomocą peelingu do twarzy zawierającego enzymy roślinne.Najczęściej jest to enzym bromelaina pozyskiwana z owoców ananasa lub papaina , ekstrakt z papai,a także enzymy lipolityczne.Peeling enzymatyczny jest bardzo delikatny i nie podrażnia skóry, szczególnie poleca się go do cery naczynkowej, wrażliwej i suchej, polecany również przy trądziku młodzieńczym i różowatym. Stosując peeling enzymatyczny należy zwrócić szczególną uwagę na oczyszczenie skóry przed jego wykonaniem, gdyż zanieczyszczenia takie jak sebum mogą utrudniać mu działanie.Stosowanie peelingu enzymatycznego jest bardziej podobne do nakładania maseczki, gdyż nakładamy go na oczyszczoną twarz i zmywamy po czasie jaki zaleca producent na opakowaniu.

Aktualnie stosuję "Peeling enzymatyczny z granulkami wosku jojoba" regenerująco-wygładzający z Jadwigii.

Cena 28,50 zł
Poj. 50ml( tyle co krem)

Skład:Aqua,Glycerin,Propylene Glycol,Silica(and)Proteasa,Sodium Hydrxide,Polyacrylic Acid,
Hydrogenated Jojoba Oil,Methylparaben,Propylparaben
DZIAŁANIE:
Do pielęgnacji każdego typu cery, szczególnie wrażliwej skóry i dojrzałej o zmniejszonej zdolności wchłaniania, z zaskórnikami, a nawet przy trądziku różowatym. Bardzo dokładnie oczyszcza skórę z obumarłych komórek, zmiękcza ją, nawilża i wygładza. Pobudza skórę do działania, aktywuje odnowę komórek, poprawia jej elastyczność, wygładza płytsze zmarszczki, poprawia koloryt. Oprócz enzymu granulki wosku jojoba dodatkowo wzmagają oczyszczenie, chronią przed wolnymi rodnikami, głęboko nawilżają.
Jak stosuję?
Stosuję go zgodnie z opisem producenta na opakowaniu.Skóra musi być dobrze oczyszczona,zwłaszcza skóra taka jak moja,gdyż sebum mogłoby utrudniać działanie peelingu.Sam produkt nakładam na 15 minut,producent zaleca utrzymywanie ciepła i wilgoci podczas tego zabiegu.Dla mnie najłatwiej jest używać go podczas prysznica,można też połączyć z parówką,choć ja za parówkami nie przepadam....ważne by było ciepełko i wilgoć,a to równa się prawidłowe działanie.Po upływie czasu peeling zmywamy letnią wodą.


Jak widać na zdjęciu, peeling ma postać bezbarwnego żelu, w którym zatopione są mikro kuleczki wosku jojoba.Zapach jest praktycznie mało wyczuwalny, mógłby pachnieć przyjemniej,nie podoba mi się to, ale też nie przeszkadza.Rozprowadza się przyjemnie,ale niezbędne jest utrzymywanie wilgoci i ciepła na twarzy(dobrze jest masować twarz zwilżonymi opuszkami palców),gdyż jak zaschnie,to działanie już nie to samo....najlepiej było by mieć w domu wapozon,ale nie posiadam i ubolewam nad tym:D
Z pozoru wydaje się taki zwyczajny,ale jednak powiem,że ze suchymi skórkami radzi sobie bardzo dobrze,choć mógłby lepiej,bo jednak gdzieś tam zawsze coś zostanie,albo moje skórki są bardzo oporne,niestety ścieraków na twarz nie użyję na 100%.Kuleczki jojoba są wyczuwalne na twarzy podczas masowania,peeling nie podrażnia,nie uczula,napewno sprawdzi się przy cerze wrażliwej.Efekty są zauważalne, skóra jest gładka,miękka i przyjemna w dotyku.Jest go troszkę mało w stosunku do ceny i to już mi się mniej podoba.
Podsumowując
Plusy:
*Łagodny peeling skuteczny w działaniu
*Idealny do cery suchej,dojrzałej,wrażliwej
*Fajna konsystencja(nie brudzi)
Minusy:
* trzeba utrzymywać wilgoć i ciepło na twarzy( tylko dla cierpliwych)
*zapach mi nie przypasował,choć w użytkowaniu nie przeszkadza,dla niektórych będzie to plusem
*mała pojemność,wydajność

Dostępny też w pojemności 250ml za cenę 69zł
Ocena:
4/5
Kosmetyki Jadwigi od dawna stosuję i jeszcze się nie zawiodłam.Wielokrotnie poleciłam znajomym Papkę do cery trądzikowej i wszyscy są zachwyceni tym produktem.Recenzje papki znajdziecie tu
Niebawem napiszę też o maseczce bionawilżającej nagietkowej:-)

Przy okazji ,chciałam poinformować Was,że specjalnie dla swoich klientów firma JADWIGA przygotowała niespodziankę!

Dokonując zakupów w dniu 30 Listopada 2011r w firmowym sklepie: sklep.jadwiga.eu
nie płacimy za koszty  przesyłki.


Jest to akcja ogólnokrajowa, w której Jadwiga bierze udział już po raz drugi.
Szczególy akcji TUTAJ
Popieram:D




17 komentarzy:

  1. mysle nad tym peelingiem tez:d ale Jadzia ma ten peeling w wiekszej pojemnosci tez :D

    OdpowiedzUsuń
  2. jak dla mnie fajnie, żeby połączyć prysznic z peelingiem :) takie 2 w 1, oszczędność czasu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cukierku jest fajny,działa bardzo dobrze,ale trzeba wspomóc go tak jak pisałam,bo nałożony sam i pozostawiony,to mało co daje radę;-)Ja bym chyba 250 ml opakowania nie zużyła:D
    A Ty masz przecież dostęp do próbek,więc lepiej wypróbować czy Ci spasuje;-)

    Kingo,jak mam lenia,to wskakuje z nim pod prysznic,ale i tak lepsze efekty i działanie uzyskasz dokładając masaż opuszkami:-)

    OdpowiedzUsuń
  4. ja jeszcze nie stosowalam kosmetykow Jadwigi - przyznam ze neidawno si eo nich dowiedzialam i coraz bardziej mnie intryguja!

    OdpowiedzUsuń
  5. Miałam w szkole ten peeling i każda na niego narzekała. Nie chodzi o działanie, bo te jest ok ale o zmywanie go. Ogólnie Jadwiga ma kilka fajnych kosmetyków, na prawdę godnych polecenia.

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie lubię takiego barbania się. Jednak wydaje się ciekawy.

    OdpowiedzUsuń
  7. BlackRose napisz w czym był problem,bo ja ze zmywaniem nie mam problemu,letnia woda i zmywa sie normalnie.

    Zoilo,z peelingami enzymatycznymi zawsze jest więcej zachodu,bo ich czas trzymania na buzi to zazwyczaj 15minut,zanim enzymy rozpuszczą martwe komórki naskórka i zazwyczaj trzeba masowac twarz zwilżonymi opuszkami palców:-)

    OdpowiedzUsuń
  8. jesteś jedną z pierwszych osób, które zaczęły mnie regularnie odwiedzać - dziękuję Ci bardzo za to :) Ja Twój blog również będę często odwiedzać - skarbnica wiedzy podana w przyjmeny sposób przez miłą osóbkę :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Lubię kosmetyki Jadwigi, ciekawie prezentuje się ten peeling, ale jakoś nie mogę się przekonać do enzymatycznych i to bez względu na firmę ;)

    OdpowiedzUsuń
  10. Coraz więcej pozytywnych recenzji pojawia się o produktach firmy Jadwiga :) Szkoda, że częściej nie ma dnia darmowej dostawy :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Ja nie przepadam za peelingami enzymatycznymi. Jestem fanką tych mechanicznych, bo mam grubą i tłustą skórę, która dopiero wtedy jest ładnie oczyszczona :)

    OdpowiedzUsuń
  12. monica :*

    Bello,ja tez mam skórę grubą i tłusta,ale tez wrażliwą,dlatego lubię enzymatyczne,mniej inwazyjne;-)

    OdpowiedzUsuń
  13. ciekawy produkt, lubię peelingi enz. :)

    OdpowiedzUsuń
  14. brzmi fajnie, ale chyba wolę peelingi mechaniczne :)

    OdpowiedzUsuń
  15. craving for beauty jeśli tylko Ci służą to super,sama nym wolała takie,ale czasem nie mogę ich stosować;-)

    OdpowiedzUsuń
  16. Najlepszy peeling enzymatyczny jest od Dermiki z serii PURE. bardzo dobrze usuwa obumarły naskórek. Skóra po użyciu jest mięciutka i gładka. Żółta glinka oczyszcza a pory są zwężone i mniej widoczne. Niestety przy mojej cerze naczynkowej (jednocześnie mieszanej z zaskórnikami) peeling okazał się zbyt silny.Oprócz tego produkt jest naprawdę wydajny, wystarcza na kilka miesięcy. Konsystencja jest gęsta, przyjemna, łatwa do nakładania a zapach mily i delikatny Zmywanie peelingu lekko masując na mokro i bardzo szybko zejdzie. Podsumowując produkt godny polecenia

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz,sprawia mi to wielką radość i daje znak,że czytacie moje posty:-)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam,bo Twój komentarz wyląduje w spamie!