niedziela, 2 marca 2014

Szczęśliwa,dlatego dzielę się szczęściem.. Małe rozdanie z okazji zbliżającego się "Dnia Kobiet" [Zamknięte]

Witam serdecznie :)
Tytuł mówi sam za siebie :) Bardzo szczęśliwa :) Dlaczego? Postaram się napisać o tym osobną notkę,mam niestety ograniczony czas na bloga,a w najbliższych miesiącach będę go miała jeszcze mniej....przepraszam..
Postanowiłam zorganizować małe rozdanie,niedługo nasze święto,chciałabym z tej okazji podarować komuś troszkę radości,więc jeśli chcecie wziąć udział w rozdaniu i podoba Wam się nagroda,to zostawcie pod wpisem komentarz z odpowiedzią na pytanie  Kobieco czuję się wtedy,gdy....?
Na odpowiedzi czekam do 7 marca do północy.
Zasady konkursu są bardzo proste:
1.Konkurs zostanie przeprowadzony na blogu Basia8212 w terminie od 02 marca  do 07 marca 2014 roku do północy!
2.Aby wziąć udział w konkursie musisz być publicznym obserwatorem mojego bloga lub fanem bloga  Basia8212blog na Facebooku.
3.Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest odpowiedź na pytanie.
4.Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie:
Kobieco czuję się wtedy,gdy....?
5.Forma odpowiedzi dowolna.
6.Odpowiedź na pytanie konkursowe w formie komentarza, zamieść pod tym postem,zostaw też informację pod jakim nickiem obserwujesz mojego bloga,swój adres e-mail lub imię i pierwszą literę nazwiska,jeśli jesteś fanem bloga na FB.
7.Jeżeli możesz opublikować na swoim blogu lub pasku bocznym zdjęcie z nagrodą wraz z informacją o tym konkursie(warunek niekonieczny)będę bardzo wdzięczna.
8. Nagrody przewidziane w konkursie to zestaw składający się z lakieru Rimmel Salon Pro by Kate nr 703 Rock N Roll,próbka z atomizerem zapachu Avon Femme oraz wosk sojowy Vanilla Sugar firmy Paradisi.
9. 8 marca w "Dniu Kobiet" wybiorę zwyciężczynię.
10.Osoba, która w ciągu 2dni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześle swoich danych do wysyłki na adres basia8212@interia.pl, traci prawo do nagrody, a wtedy nagroda przechodzi na kolejną osobę.
11.Wysyłka tylko na polskie adresy.
12.Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie,lub na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
13.Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami powyższego Regulaminu, jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia w przedmiocie akceptacji niniejszego Regulaminu.
14. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu, uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej do dnia rozwiązani konkursu na skrzynkę Basia8212@interia.pl
15.Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.

Powodzenia i zapraszam do wspólnej zabawy wszystkie Kobietki :)
Basia :*

15 komentarzy:

 1. Cieszę się, że jesteś szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze w zyciu aby wlasnie byc szczesliwym :) Powodzenia zycze wszystkim którzy wezma udział w rozdanku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako Helen.
  karodos@o2.pl
  Kobieco czuję się, gdy mój mąż spogląda na mnie tajemniczo, czuję się przez niego kochana i czuję swój ulubiony zapach perfum Bvlgari:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuje jako Magda.
  madelaine89@o2.pl
  Kobieco czuje się kiedy jestem zadbana i noszę piękną bielizne. Nie widać jej ,a skubana działa;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako: kosmetycznapasjaa
  moniapyrkos@gmail.com
  Kobieco czuję się wtedy kiedy chodzę na szpilkach i mój uśmiech nie schodzi z twarzy, bo on dodaje mi pewności i kobiecości:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako : Pink Lipstick
  Na FB lubię jako : Agata Ce
  e-mail: pinklipstickmua@gmail.com
  Kobieco czuję się wtedy gdy pięknie pachnę i mam pomalowane paznokcie,a przede wszystkim wtedy gdy jestem szczęśliwa w ramionach mojego mężczyzny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako Elżbieta Perkowska
  e.perkowska1@gmail.com
  Kobieco czuję się wtedy, gdy mam na sobie sukienkę i szpilki a całości dopełniają usta pomalowane soczyście czerwoną pomadką.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kobieco czuję się wtedy, gdy rano leżę na kanapie rozczochrana, w legginsach i koszulce mojego chłopaka z kubkiem białej herbaty w dłoni, a On smażąc dla nas jajecznicę patrzy na mnie rozmarzonym wzrokiem z delikatnym uśmiechem na twarzy :)

  Obserwuję Twojego bloga jako fable.
  fabulous.blueberry.nights@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję jako: Agata Piechota
  agata12t@wp.pl

  Kobieco czuję się wtedy, gdy biorę długą, relaksacyjną kąpiel z użyciem wysokopółkowych, organicznych kosmetyków. Nic nie nastraja mnie tak pozytywnie jak pielęgnacja ciała, które staje się miękkie, pachnące i porządnie nawilżone, przygotowane do zostawiania buziaków i czułego dotyku ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny blog :) zapraszam do mnie :) http://kosmetykimoni.blogspot.com/ dopiero zaczynam, także każda uwaga się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako : Anna Vladislava
  empatia@onet.eu

  Kobieco czuję się wtedy, gdy przy moim boku jest mój facet.

  To, jak się czuję i w jaką rolę życiową wchodzę, zależy od tego z kim wchodzę w daną relację. Na uczelni jestem pilną studentką, dla mamy kochaną małą córeczką, w domu kucharką i sprzątaczką, dla przyjaciół - szaloną optymistką, ale myślę żę to dopiero w towarzystwie mojego mężczyzny emanuję kobiecością w pełnym tego słowa znaczeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuje jako Serenitka B
  Lubię na fb jako Monika B
  Email: akasha162@onet.eu

  Kobieco czuje się wtedy, gdy po dłuuugim czasie noszenia spodni wbiję się w seksowna sukienkę:)
  To uczucie mogę porównać z przemianą Kopciuszka w księżniczkę:)
  Może to głupie ale czuję się wtedy tak wspaniale że mam + 100 do seksapilu;)
  Szczęście bije ze mnie na lewo i prawo a szpilki na nogach sprawiają że Anja Rubik przy mnie wymięka :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Udało mi się zdążyć :D
  Obserwuję jako Chelsea Lena
  chelsea@onet.pl

  Kobieco czuję się wtedy, gdy nie mam na sobie tony makijażu, a jedynie delikatnie podkreśloną urodę i gdy dla odmiany zakładam szpilki i rozpuszczam włosy, które powiewają na wietrze :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz,sprawia mi to wielką radość i daje znak,że czytacie moje posty:-)
Proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga i reklam,bo Twój komentarz wyląduje w spamie!